Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів

Вбудовувані в підлогу конвектори складаються з двох частин - функціональної і декоративної. Візуально в інтер'єрі приміщення помітна тільки декоративна решітка внутрішньопідлогового конвектора, яка акуратно приховує короб з робочими вузлами. Більшість виробників внутрішньопідлогових конвекторів, включаючи Polvax і Carrera, пішли по шляху окремої пропозиції приладів клімат-контролю і решіток. У стандартний комплект поставки декоративні решітки не входять, а купити їх пропонується додатково.

Це може здатися незручним тільки з одного боку. На практиці лише поодинокі бренди комплектують водяні батареї природної або примусової конвекції декоративними решітками. Але, по-перше, вони обов'язково включають їх вартість в загальну ціну комплекту, а, по-друге, за умовчанням пропонують найпростіший варіант декору, наприклад, алюмінієву модель «Сатин».

Індивідуальний же підбір кольору і матеріалу решітки виконується за окремою заявкою за додаткову оплату. З огляду на унікальність інтер'єрних стилів, в рідкісних випадках таке поєднання виявляється вдалим, і покупці змушені купувати підходящу по дизайну декоративну решітку окремо, а вже оплаченуу, не використовують за призначенням.

Особливості декоративних решіток

Декоруюче покриття короба конвектора має відповідати ряду критеріїв:

  1. Естетичність і стильний дизайнral3.jpg
  2. Зносостійкість, витримування високих навантажень, довговічність

Покупцям конвекторів Carrera і Polvax пропонується різноманітний асортимент декоративних елементів покриття коробів конвекторів внутрішньопідлогових, відповідаючий стандартам якості і зовнішньої естетики. Сьогодні можна купити решітки для вбудованих конвекторів водяних з таких матеріалів:

  1. Дюралюміній
  2. Алюміній
  3. Природне дерево (дуб, бук, клен та ін.)

Вибір матеріалів не випадковий. Їх характеристики міцності, довговічності, стійкості до стирання і великих навантажень відповідають європейським нормам, а зовнішнє виконання і можливість фарбування в різні кольори дозволяють гармонійно інтегрувати конвектор в будь-який інтер'єр. 

Що стосується міцності, то алюмінієві і дюралюмінієві планки спокійно витримують навантаження до 120 кг, а дерев'яні - до 100 кг. Моделі решіток з алюмінію/дюралюмінію можуть бути виконані, як з поздовжніми, так і з поперечними планками, а дерев'яні решітки випускаються тільки з поперечно розташованими ламелями.

Кольорові рішння 

У стандартному виконанні компанії-виробники внутрішньопідлогових радіаторів пропонують кілька основних кольорів алюмінієвих (дюралюмінієвих) декоративних решіток - золото, бронза, графіт, сатин. Дерев'яні решітки виконуються в основному в світлих, природних відтінках або ж покриваються лаком.

Щоб відтінок декоративної решітки гармоніював з інтер'єрним стилем, можна індивідуально замовити її фарбування в кольори палітри RAL, а також матове або глянсове тонування. Важливо відзначити, що додаткове декорування решіток - окремий вид робіт, який оплачується додатково.

Підбір решіток декоративних для внутрішньопідлогових батарей

Вибираючи решітку для вбудованого конвектора природної/примусової конвекції, потрібно враховувати не тільки зовнішню

естетику, а й ступінь механічного навантаження на неї. Декоративне покриття одночасно служить захистом робочої частини конвектора від пошкоджень при експлуатації. Тому матеріал і розташування ламелей (поздовжнє або поперечне) повинні відповідати потенційному навантаженню на решітку. Наприклад, в загальних приміщеннях (холах, конференц-залах) має сенс вибрати алюмінієву або дюралюмінієву решітку з поперечними планками. Таке декоративне покриття конвектора внутрішньопідлогового відрізняється високою зносостійкістю і надійністю.

Дизайнерські варіації для декоративних решіток вбудованих водяних конвекторів можуть бути абсолютно різними. Від створення контрасту між вбудованим обігрівачем і покриттям підлоги, до візуального приховування конвектора в приміщенні (часто використовується в класичних інтер'єрах).

Пропозиція решіток декоративних від інтернет-магазину Fancoil.in.ua в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську

Наш інтернет-магазин, будучи офіційним представником торгових марок Polvax і Carrera, представляє всю номенклатуру декоративних решіток для внутрішньопідлогових радіаторів природної і примусової конвекції в стандартних кольорах. Ми обов'язково допоможемо Вам підібрати оригінальну модель декоративної решітки для вбудованого конвектора в потрібному ціновому сегменті.

FANCOIL.IN.UA - ІНТНРНЕТ-МАГАЗИН, ДЕ КОЖНА ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ ПРОФЕСІЙНО!


Решітки

Рейтинг:
4
Оценок:
2161
Цены: українська гривня от 544,50 ₴ до 15 790,50 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 544.5
Carrera от 1633.5
Показати 1-24 з 972 товарів
Товар додано до порівняння