Внутрішньопідлогові конвектори природної конвекції для вологих приміщень

Вбудовувані в підлогу батареї природної конвекції для приміщень з підвищеною вологістю - оптимальне рішення для спа-кімнат, ванних і санвузлів, вхідних груп, зимових садів і т.д. Вони можуть використовуватися як основне джерело опалення, так і додаткове. Перевага внутрішньпідлогових конвекторів природної конвекції - в них відсутня електрична складова. Тому що внутрішньопідлогові радіатори без нагнітачів повітря абсолютно безпечні для установки і експлуатації у вологих приміщеннях. Ще один плюс таких приладів - їх робота практично безшумна.

Де ефективно встановлювати конвектори внутрішньопідлогові для вологих приміщень?

Сферу використання радіаторів опалення цього типу визначає відсутність вентиляторів, що нагнітають тепле повітря. Внутрішньопідлогові конвектори природної конвекції найбільш ефективні в приміщеннях невеликої площі. Тут їх можна використовувати в якості основного джерела обігріву. Потужності повітряного потоку, що поширюється в приміщенні через конвектор, цілком достатньо для створення комфортного мікроклімату, і ефективного відведення вологих мас через систему вентиляції. 

Дані опалювальні прилади виступають в якості додаткового джерела опалення та розміщуються по периметру панорамного скління або в підлозі біля входу в приміщення. Тепле висхідне повітря, що подається з конвектора, створює стійкий заслін холодним повітряним масам, що надходять ззовні, і активно перешкоджає утворенню і накопиченню конденсату. Таким чином, формується стійкий мікроклімат, мінімізується негативний ефект від перепаду температур, навіть в сильні морози, досягається прийнятний рівень вологості.

Особливості конструкції вбудованих конвекторів без вентиляторів для вологих приміщень

Foto vnutripolnyj konvektor s patrubkomВнутрішньопідлогові батареї природної конвекції для приміщень з підвищеною вологістю відрізняються наявністю системи дренажу. Вона виконується або у вигляді дренажних отворів, або патрубків, з'єднаних з відвідною трубою гнучким шлангом. Конденсат, який скупчується в корпусі конвектора потрапляє в дренаж, і відразу ж скидається в відвідний канал. 

Короб вбудованого в підлогу конвектора природної конвекції виконується з нержавіючої сталі. Такий варіант вважається найкращим для роботи в агресивних (вологих) середовищах, так як повністю виключає прояв корозії. Геометрична форма корпусу також сприяє швидкому відведенню вологи, виключаючи її скупчення, і виникнення різних типів грибкових нальотів.

Декоративні решітки внутрішньопідлогових конвекторів для вологих приміщень мають свої особливості. Вони виготовляються з металу з антикорозійним і противоскользящим покриттям, з низькою теплопровідністю. Таким чином, при експлуатації решітка конвектора внутрішньопідлогового не перегрівається і має високий коефіцієнт тертя, що виключає опіки і травми.

Актуальність внутрішньопідлогових конвекторів в вологих приміщеннях

Опалювальні прилади внутрішньопідлогові з природною конвекцією мають ряд відмінностей від інших джерел обігріву приміщень з підвищеною вологістю:

 1. Установка під підлогу виключає залучення корисного простору, що особливо важливо для малогабаритних кімнат, вхідних груп і приміщень з дефіцитом вільної площі. Відсутність виступаючих елементів у вбудованих конвекторів дозволяє раціональніше використовувати всю площу приміщення.
 2. Підбір і монтаж конвектора з параметрами, які відповідають габаритам вологого приміщення, дозволяє швидко нагріти повітря до заданої температури, і постійно підтримувати її. Гарна циркуляція повітряних мас у вологому приміщенні обумовлює якісне відведення конденсату через  вентиляційну систему, і підтримку допустимої вологості. Це особливо актуально для бібліотек, архівів, кімнат відпочинку і роздягалень саун і басейнів, ванних і інших приміщень, схильних до появи вогкості.
 3. Батареї внутрішньопідлогові природної конвекції легко комбінуються з центральними системами опалення. Технічні параметри вбудованих батарей передбачають робочий тиск, що перевищує стандарти опалювальних систем висотних будинків.
 4. Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів без нагнітачів повітря у вологих приміщеннях вимагає спеціальних технічних рішень для відведення конденсату через дренажну систему. Тому установка таких приладів повинна виконуватися тільки фахівцями.
 5. Різноманітність зовнішнього виконання решіток і декоративних рамок внутрішньопідлогових конвекторів природної конвекції дозволяє абсолютно по іншому підійти до дизайну вологих приміщень. Мінімалістична естетика конвекторів здатна гармоніювати з будь-якими інтер'єрними стилями.

Купівля конвектора для вологих приміщень у професіоналів в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську

Інтернет-магазин вбудованих водяних конвекторів Fancoil.in.ua - офіційний представник торгових марок Carrera і Polvax. Тому ми пропонуємо найкращі ціни на конвектори внутрішньопідлогові природної конвекції для приміщень з високою вологістю. Але недорогі фірмові вбудовувані конвектори Polvax і Carrera - це не єдиний аргумент на користь звернення до нас.

У сфері продажів приладів клімат-контролю Fancoil.in.ua працює більше чоторьох років. Ми володіємо глибокими технічними знаннями не тільки про сучасні конвектори водяні природної конвекції, а й про системи центрального і локального опалення в цілому. Тому кожен замовник вбудованих в підлогу конвекторів в онлайн-магазині Fancoil.in.ua гарантовано може розраховувати на:

 1. Кращу ціну на всю лінійку внутрішньопідлогових конвекторів без вентиляторів брендів Polvax і Carrera.
 2. Кваліфікований підхід до обробки заявок - підбір відповідних за технічними характеристиками внутрішньопідлогових радіаторів для вологих приміщень в заданому ціновому діапазоні.
 3. Супровід замовлення, від вибору моделі, до монтажу приладу.
 4. Надання офіційних гарантійних зобов'язань від виробників кліматичної техніки.
 5. Доставку придбаних товарів в будь-який регіон України.

МИ ЗНАЄМО, ЯК СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНИЙ МІКРОКЛІМАТ БЕЗ ЗАЙВИХ ВИТРАТ, І РАДІСТЮ ДОПОМОЖЕМО ВАМ В ЦЬОМУ!

Фільтр товарів (36 товари)

Виробник

Глибина

Підключення

Потужність

270 - 3975

Ціна

120€ - 705€
Акції та знижки

Конвектори природної конвекції для вологих приміщень

Рейтинг:
4
Оценок:
174
Цены: євро от 156,60 EUR до 689,40 EUR
Вид конвектора Цена
Carrera от 156.6
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.1000.90/120

S Hydro 90/120 230.1000
1 Відгуки
Код товара: 10614 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
156,60 EUR 174,00 EUR
39,15 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.1250.90/120

S Hydro 90/120 230.1250
Код товара: 10615 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
177,30 EUR 197,00 EUR
44,33 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.1500.90/120

S Hydro 90/120 230.1500
Код товара: 10616 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
198,00 EUR 220,00 EUR
49,50 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.1750.90/120

S Hydro 90/120 230.1750
1 Відгуки
Код товара: 10617 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
214,20 EUR 238,00 EUR
53,55 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.2000.90/120

S Hydro 90/120 230.2000
Код товара: 10618 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
231,30 EUR 257,00 EUR
57,83 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.2250.90/120

S Hydro 90/120 230.2250
Код товара: 10619 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
274,50 EUR 305,00 EUR
68,63 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.2500.90/120

S Hydro 90/120 230.2500
Код товара: 10620 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
315,90 EUR 351,00 EUR
78,98 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.2750.90/120

S Hydro 90/120 230.2750
Код товара: 10621 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
357,30 EUR 397,00 EUR
89,33 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S Hydro 90/120 з декоративним куточком 230.3000.90/120

S Hydro 90/120 230.3000
Код товара: 10622 Серія конвекторів Carrera S Hydro підходить для установки в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи – басейнах або теплицях. Прилад обладнаний дренажним отвором для виведення конденсату. Пристрій не підходить для використання в басейнах з морською водою або в інших агресивних середовищах.
Доступно
399,60 EUR 444,00 EUR
99,90 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.1000.90/120

C Hydro 90/120 230.1000
1 Відгуки
Код товара: 10623 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
156,60 EUR 174,00 EUR
39,15 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.1250.90/120

C Hydro 90/120 230.1250
Код товара: 10624 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
177,30 EUR 197,00 EUR
44,33 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.1500.90/120

C Hydro 90/120 230.1500
Код товара: 10625 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
198,00 EUR 220,00 EUR
49,50 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.1750.90/120

C Hydro 90/120 230.1750
Код товара: 10626 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
214,20 EUR 238,00 EUR
53,55 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.2000.90/120

C Hydro 90/120 230.2000
Код товара: 10627 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
231,30 EUR 257,00 EUR
57,83 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.2250.90/120

C Hydro 90/120 230.2250
Код товара: 10628 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
274,50 EUR 305,00 EUR
68,63 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.2500.90/120

C Hydro 90/120 230.2500
Код товара: 10629 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
315,90 EUR 351,00 EUR
78,98 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.2750.90/120

C Hydro 90/120 230.2750
Код товара: 10630 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
357,30 EUR 397,00 EUR
89,33 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera C Hydro 90/120 230.3000.90/120

C Hydro 90/120 230.3000
1 Відгуки
Код товара: 10631 Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera C Hydro 90/120 застосовують в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, різного роду оранжереї, зимові сади, SPA - салони тощо), а також там, де є можливість попадання води в конвектор. Потужність даного приладу може регулюватися за допомогою сервоприводу, терморегулятора, запірно -...
Доступно
399,60 EUR 444,00 EUR
99,90 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.1000.90/120

S2 Hydro 90/120 380.1000
Код товара: 10650 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
260,10 EUR 289,00 EUR
65,03 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.1250.90/120

S2 Hydro 90/120 380.1250
Код товара: 10651 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
302,40 EUR 336,00 EUR
75,60 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.1500.90/120

S2 Hydro 90/120 380.1500
Код товара: 10652 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
343,80 EUR 382,00 EUR
85,95 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.1750.90/120

S2 Hydro 90/120 380.1750
Код товара: 10653 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
373,50 EUR 415,00 EUR
93,38 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.2000.90/120

S2 Hydro 90/120 380.2000
Код товара: 10654 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
403,20 EUR 448,00 EUR
100,80 EUR
x4 платежей
 2
 • Ціну знижено

Конвектор природної конвекції для вологих приміщень Carrera S2 Hydro 90/120 з декоративним куточком 380.2250.90/120

S2 Hydro 90/120 380.2250
Код товара: 10655 Конвектор Carrera S2 Hydro застосовується в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи (басейни, теплиці, зимові сади), де є можливість попадання рідини в короб конвектора. Прилад обладнаний дренажним отвором, для відведення конденсату. Пристрій має два теплообмінника, що майже вдвічі збільшує його тепловіддачу.
Доступно
474,30 EUR 527,00 EUR
118,58 EUR
x4 платежей
Показати 1-24 з 36 товарів
Товар додано до порівняння