Шановні покупці!

Інтернет-магазин конвекторів водяного опалення Fancoil.in.ua у відповідності до норм діючого законодавства України, здійснює повернення / обмін придбаного кліматичного обладнання. Згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» передбачено два варіанти, які передбачають повернення або заміну купленого товару:

  1. Якщо якість товару не відповідає характеристикам, заявленим виробником.
  2. Якщо якість товару повністю відповідає всім стандартам, але з якоїсь причини покупця він не влаштовує.

При настанні одного з перелічених випадків, покупець має право протягом 14 календарних днів після здійснення покупки, повернути товар, якщо доведена непрацездатність купленого ним кліматичного обладнання, або є виробничі дефекти, що призводять до явних технологічних порушень в його роботі. При цьому покупцеві гарантується повернення всієї суми, сплаченої за товар, і зазначеної в касовому чеку / накладній.

Повернення товару з повним відшкодуванням сплачених за нього коштів також можливий в 14-ти денний строк з дня покупки,

 якщо він не підійшов покупцеві незалежно від причин, що викликали повернення, але при цьому устаткування не експлуатувалося, його товарний вигляд не втратив початкових характеристик, має всі збережені ярлики, пломби, плівки та наклейки (стаття 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»).

До уваги покупців! Відповідно до цієї ж статті для здійснення процедури повернення товару, покупець зобов'язаний надати продавцю (представнику інтернет-магазину Fanсoil.in.ua) оригінал документів купівлі-продажу кліматичного обладнання (фіскальний чек, накладна, касовий ордер), повернути товар в повній комплектації ( відповідно до накладної), в тому числі інструкцію, пакет гарантійних документів і оригінальну упаковку.

Покупець має право вимагати безкоштовного усунення неполадок обладнання, що виникли з незалежних від нього обставин відповідно до гарантійних зобов'язань, наданими виробником кліматичного обладнання.

В яких випадках повернення товару не виконується

Відповідно до статті 8 Закону України «Про захист прав споживача», інтернет магазин конвекторів водяного опалення Fanсoil.in.ua має право відмовити покупцеві в поверненні кліматичного обладнання при:

  • порушення правил збереження товару і експлуатації обладнання, зазначених в інструкції,
  • нанесення фізичних пошкоджень (псування),
  • відсутності повної комплектації обладнання згідно з накладною, включаючи документально підтверджені гарантійні зобов'язання та інструкцію по експлуатації,
  • пошкодженні оригінальної упаковки.

До уваги покупців! Інтернет-магазин Fanсoil.in.ua не приймає до повернення від покупців конвектори водяного опалення, виконані за індивідуальним замовленням.

Процес оформлення повернення

Процедура повернення або обміну товару проводиться фахівцями інтернет-магазину Fanсoil.in.ua після проведення комплексної перевірки кліматичного обладнання в офіційному сервісному центрі виробника, і зробленого їм відповідного технічного висновку. Тестування товару виконується в терміни, встановлені сервісним центром (як правило, 7 робочих днів з моменту звернення до них покупця).

Відшкодування коштів покупцю за повернений товар виконується відповідно до норм чинного законодавства, при наявності у останнього документів, що засвідчують його особу.

Товар додано до порівняння