Конвекторні обігрівачі вбудовані в підлогу примусової конвекції

Конвектори опалення, вбудовані в підлогу, з примусовою конвекцією, характеризуються підвищеною тепловіддачею, і здатністю ефективно обігрівати простір великою площею. Такі радіатори також виступають надійним бар'єром, що блокує холодні потоки повітря, що надходять від віконних або дверних прорізів. Часто внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором наділяються додатковим функціоналом. Наприклад, крім обігріву приміщення з їх допомогою може здійснюватися припливна вентиляція або охолодження повітря. Серед іншого, великим плюсом є можливість якісно заощадити вільний простір приміщення, і гармонійно вписати водяну батарею в інтер'єрний дизайн.

Що таке примусова конвекція повітря?

У сучасних опалювальних системах активно застосовується кліматичне обладнання, яке діє за принципом вимушеної або примусової конвекції. Що це таке? Вимушена конвекція повітряних мас - процес пересування повітря під впливом зовнішньої сили, що задається лопатями вентилятора. В цьому випадку змішання мас теплого і холодного повітря відбувається швидше і ефективніше, що дозволяє створювати і підтримувати в приміщеннях великої площі комфортний температурний режим.

Конструкція конвекторів

Вбудовувані радіатори з вимушеною конвекцією представляють собою теплообмінник з міді з алюмінієвими пластинами, поміщений в корпус з нержавіючої / оцинкованої сталі. Зовнішня поверхня корпусу являє собою декоративну решітку з поздовжніми або поперечними рейками. Конструкція оснащується декількома вентиляторами, які нагнітають повітря, збільшуючи тим самим теплову віддачу. Швидкість обертання лопатей і температура нагріву контролюються через електронний настінний термостат, і можуть змінюватися / відключатися вручну. Додатково конвектори опалення в підлозі можуть включати функції опалення-охолодження і вентиляції повітря в приміщенні.

Основні функції, які виконуються даним кліматичним обладнанням:

  1. Ефективний прогрів приміщень великої площі (в тому числі теплиць, зимових садів, холів офісів, теплиць) в якості основного або додаткового джерела опалення.
  2. Формування теплового бар'єру між внутрішньо-кімнатним простором і панорамним склінням.
  3. Усунення конденсату на віконних конструкціях в холодну пору року.

Як підібрати конвектор:

  1. Довжина конвектора з вентилятором повинна становити не менше 70% довжини панорамного вікна. Це дозволить сформувати ефективну теплову завісу між потоком холодного повітря, що надходить ззовні, і повністю виключити запотівання вікон.
  2. Ширина радіаторів в підлозі повинна бути не менше 300 мм. У цьому випадку забезпечується достатня циркуляція і обмін повітряних мас.
  3. Рекомендована глибина «утоплення» батареї - не менше 90 мм. Така глибина дозволить сформувати усередині конвектора достатній обсяг холодного повітря, який вентилятори зможуть ефективно підхоплювати.

Наведені технічні параметри є зразковими, оскільки при виборі радіаторів, вбудованих в підлогу, з примусовою конвекцією слід враховувати ряд деталей.

По-перше, потрібно визначитися з основною функцією внутрішньопідлогової батареї. Якщо обладнання передбачається використовувати в якості основного / додаткового джерела опалення, то потужність і габарити конвектора повинні відповідати площі приміщення і розмірами вікон (дверей). Чим більше вільний простір, тим більша продуктивність повинна бути у радіатора в підлозі з вимушеною конвекцією.

По-друге, слід враховувати фактичну висоту підлоги. До цього параметру будуть прив'язуватися інші розміри обладнання, а також потужність і кількість вентиляторів. 

Пропозиції внутрішньопідлогових конвекторів з примусовою конвекцією від Fancoil.in.ua в Києві, Одессі, Львові, Дніпропетровску, Харькові

Brend polvax carrera.jpg

У нашому інтернет-магазині Fancoil.in.ua можна купити внутрішньопідлогові ковектори за найкращими цінами в Україні. Асортимент радіаторів цього типу представлений моделями відомих виробників кліматичних систем Carrera і Polvax.

Лінійка моделей вбудованих конвекторів дозволяє легко підібрати оптимальний варіант за характеристиками і вартістю для будь-яких умов експлуатації. Від недорогих конвекторів для дачі, до надпотужного обладнання для якісного опалення великих площ офісів, торгових залів, теплиць тощо.

У Fancoil.in.ua ми пропонуємо не тільки купити конвектор Polvax, Carrera дешево, а й надамо професійну консультацію щодо вибору систем опалення підлоги з вимушеною конвекцією.

МИ ЗРОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ПРИДБАНЕ ВАМИ КЛІМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ПОВНІСТЮ ВИПРАВДАЛО, ПОКЛАДЕНІ НА НЬОГО ЗАДАЧІ!!

Фільтр товарів (312 товари)

Підключення

Потужність

720 - 5655

Ціна

11235₴ - 54255₴

Напряжение вентилятора

Акції та знижки

Внутрішньопідлогові конвектори примусової конвекції

Рейтинг:
4
Оценок:
2198
Цены: українська гривня от 11 271,15 ₴ до 54 217,35 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 11271.15
Carrera от 12429.45
Показати 1-24 з 312 товарів
Товар додано до порівняння