Внутрішньопідлогові конвектори опалення без вентилятора

Конвектор - це сучасний опалювальний прилад, основним завданням якого є ефективне, рівномірне і непомітне опалення приміщень. Завдяки простому і швидкому встановленні в підлогу біля панорамних вікон, досягається миттєвий комфортний розподіл тепла.

Конвекторний обігрівач виконаний з металевого короба і мідно-алюмінієвого теплообмінника, які встановлюються під декоративною дерев'яною або алюмінієвою решіткою. Даний метод установки дозволяє більш функціонально використовувати простір без порушення його інтер'єрної цілісності, що особливо важливо для невеликих приміщень зі складною дизайнерської спрямованістю.

Особливістю внутрішньопідлогових конвекторів є не тільки швидке досягнення оптимального мікроклімату в будь-якому приміщенні, але і просте управління температурними режимами за допомогою термостата. Як результат, обігрівачі широко застосовуються для рівномірного розподілу тепла, як приватних будинків або офісів, так і бізнес-об'єктів різного цільового призначення. 

Основними перевагами конвекторів природної конвекції являються:

  1. Естетична привабливість і інтер'єрна непомітність.

Конвектор природної конвенції є повністю непомітним опалювальним приладом. Таким чином, прилад дозволяє ефективно опалювати приміщення, не порушивши його інтер'єр. Видимою частиною конвектора є тільки декоративна решітка.

       2. Широкий вибір дизайнерських рішень для дерев'яної або алюмінієвої решітки. 

Декоративна решітка для внутрішньопідлогових конвекторів може не тільки повторити колірне рішення паркету, але і його візерунки або контури. Як результат, з вірно обраною декоративною решіткою можна досягти повної візуальної непомітності конвектора.

Foto reshetki vnutripolnyj konvektor.png

3. Експлуатаційна універсальність. 

Внутрішньопідлогові конвектори можна застосовувати, як самостійний спосіб опалення, так і спільно з системами теплої підлоги, радіаторами опалення, та іншими опалювальними пристроями.

     4. Ефективне відведення холодного повітря від засклених балконів і панорамних вікон, що забезпечує відсутність конденсату.

       5. Экономія простору. 

Водяний конвектор - це не тільки сучасний спосіб опалення, але і відмова від громіздких і видимих батарей. Цей варіант опалення є більш, ніж актуальним в маленьких приміщеннях, де слід функціонально використовувати кожен квадратний метр.

       6. Простий і швидкий монтаж. 

Foto%20montazh%20vnutripolnogo%20konvekt

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів не займає багато часу і реалізується шляхом вбудовування пристрою по всій довжині в підлогу перед вітражними вікнами.

       7. Доступна цінова політика.

Для того, щоб водяний внутрішньопідлоговий конвектор став ефективним і сучасним вибором для швидкого опалювання приміщень його слід замовляти тільки в спеціалізованих Інтернет магазинах. Знайти широкий вибір сертифікованих внутрішньопідлогових обігрівачів від кращих фірм-виробників Ви зможете в Інтернет магазині Fancoil.in.ua.

Купити не дорого внутрішньопідлоговий конвектор Carrera або Polvax в Києві, Одессі, Харькові, Львові та Дніпропетровську

Інтернет магазин конвекторів водяного опалення Fancoil.in.ua - це офіційний представник брендів Carrera і Polvax в Україні. Завдяки багаторічному досвіду роботи і співпраці з кращими заводами-виробниками нам вдалося представити широкий вибір опалювальних приладів Polvax і Каррера за доступними цінами. Це може бути внутрішньопідлоговий конвектор природної конвекції Polvax KE.230.2000.78опалювальний прилад Polvax KE.230.3000.120, або конвектор природної конвекції Carrera С2 Inox/Black 90/120 380.2000.90/120 з двома теплообмінниками.

Купити конвектор в підлогу Polvax або Carrera, або оформити розстрочку Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв'язатися з менеджерами нашого Інтернет магазину або підтвердити запит на купівлю на нашому сайті.

ДОВІРЯЙТЕ КРАЩИМ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КОМФОРТНИМ І ФУНКЦІОНАЛЬНИМ ОПАЛЕННЯМ РАЗОМ З КОМАНДОЮ FANCOIL.IN.UA

Фільтр товарів (270 товари)

Підключення

Потужність

105 - 1695

Ціна

6525₴ - 30705₴
Акції та знижки

Внутрішньопідлогові конвектори природної конвекції

Рейтинг:
5
Оценок:
2150
Цены: українська гривня от 6 548,85 ₴ до 30 650,40 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 6548.85
Carrera от 6994.35
Внутрішньопідлогові конвектори природної конвекції polvax купити київ
Показати 1-24 з 270 товарів
Товар додано до порівняння