Пропонуємо Вашій увазі не стандартні, радіусні, ​​кутові і комбіновані моделі конвекторів. Дуже часто в приміщенні немає можливості встановити стандартний конвектор, цьому можуть заважати колони, радіусне суцільне скління, або ж влитися в дизайн кімнати треба з рівним конструкціями. Ось тоді вам і може знадобитися розробка конвектора нестандартної форми і розміру. Ціна на ексклюзивні моделі, розроблені за Вашими вимогами, і терміни виготовлення визначаються індивідуально.

 

За індивідуальним замовленням можна змінити:

› форму конвектора;

› розмір і комплектацію;

› забарвлення і декоративні елементи.

Форма конвектора

Під замовлення по попередньо наданим замірам можна зробити фігурні конвектори (радіусна, кутова або комбінована модель), а також пропонуються варіанти з'єднання декількох конвекторів.

imagealt
imagealt

Розмір и комплектація

Розміри конвекторів, як і інших обігрівальних пристроїв, можуть бути різними. Від розміру безпосередньо залежить і потужність пристрою. У кожній моделі приладу вказуються стандартні параметри (ширина, глибина/висота і довжина). Якщо підбираючи конвектор, Ви не знайшли модель з потрібними параметрами, то є можливість замовити індивідуальний прилад, де будуть враховані всі Ваші побажання щодо розмірів, форми та інших особливостей. Також можна ознайомитися з елементами додаткової комплектації, представленої на нашому сайті (гнучкі шланги, модулі, термостати, запірна і регулююча арматура).

Элемент декору і забарвлення

До стандартних моделей Ви можете підібрати декоративну рамку і решітку. Дерев'яні решітки можуть тонуватися під колір підлогового покриття (ламінат, лінолеум, паркет), металеві решітки надаються в стандартному кольорі (сатин, золото, графіт) або фарбуються за шкалою RAL. Величезний асортимент решіток, різних за кольоровим і фактурним рішенням дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант навіть для самих нестандартних дизайнерських інтер'єрів.

imagealt

Варіанти з'єднань та форми внутрішньопідлогових конвекторів Polvax

Виїмки, отвори

  • Дозволяють гармонійно обійти будь-які елементи приміщення (опори, колони).
  • Дозволяють монтувати електричні елементи (світильники, розетки і т.д.).

Кутові конвектори

  • Можуть виготовлятися з будь-яким кутом, будь-якого розміру і з необхідною кількістю поворотів (кутів), в залежності від дизайнерського рішення в конкретному приміщенні.
  • Існує великий діапазон кутових з'єднань, від 90 до 180 градусів. Також і довжина конструкції може бути різною, від 80 см до 3-х метрів.

Радіусні конвектори

  • Кут повороту радіуса виготовляється за індивідуальними розмірами, за допомогою з'єднання декількох теплообмінників, під необхідним кутом.
  • Один конвектор може мати кілька вигинів (радіусів), повністю повторюючи форми приміщення.

Комбіновані конвектори

З’єднують в собі нестандартні кути, характерні особливості кутових і радісних конвекторів.

Декоративні панелі для монтажу перегородок (офісних)

Декоративні панелі виготовляються із:

  • високоякісної нержавіючої сталі;
  • оцинкованої сталі з порошковим покриттям (колір вибирає замовник).

Товар додано до порівняння