Підлоговий конвектор

На сьогодні нерідко доводиться замислюватися про додаткові опалювальні прилади, адже тепла від батарей часто не вистачає, коли виникає потреба обігріти велику кімнату. Крім того, нинішні тарифи змушують задуматися про альтернативні способи опалення. Досить теплим і вигідним рішенням є установка підлогового конвектора. До того ж, це особливо актуально для приміщень з панорамними вікнами в підлогу, або ж, коли під великим вікном мало підвіконного простору для установки батареї. Підлогові конвектори опалення мають невеликі розміри і володіють великою тепловіддачею. Цей невеликий пристрій дозволить Вам добре прогріти кімнату досить швидко.

Особливості водяних конвекторів

Важливою перевагою використання водяних підлогових конвекторів є можливість рівномірного опалення кімнат будь-яких розмірів. При бажанні, їх можна розмістити кілька, з'єднавши їх за спеціальною схемою (у кожного виробника вона своя). Тоді вони будуть віддавати тепло по всьому периметру приміщення, таким чином, можна його рівномірно нагріти. І, що важливо, вони зберігають вологість повітря, не пересушуючи його. Варто врахувати, що за допомогою водяних підлогових конвекторів опалення можна непогано заощадити на комунальних послугах. А при сьогоднішніх цінах на газ це питання хвилює багатьох.

І нехай ціна на підлоговий конвектор - вже далеко не маленька сума, але це досить вигідне вкладення, так як Ви будете платити за газ раза в 2 менше, при цьому залишатися в теплі. Тому купити підлоговий конвектор варто, він окупить себе в найближчі пару років.

Різновиди підлогових конвекторів опалення

Можна виділити підлогові конвектори трьох типів:

  1. З природною конвекцією
  2. З конвекцією примусового типу
  3. Ті, що спеціально розроблені для приміщень з великим рівнем вологості

Як підібрати конвектор?

Щоб правильно вибрати і купити водяний підлоговий конвектор опалення, і щоб його ціна була виправдана його якостями, необхідно з'ясувати кілька важливих моментів, а саме:

  1. Температуру повітря в кімнаті
  2. Наскільки ефективна опалювальна система, що вже є
  3. Яка у Вас система опалення: центральна або автономна
  4. Скільки тепла виділяють технічні прилади, що знаходяться в приміщенні

Від цього залежить, чи потрібен Вам настінний, підлоговий конвектор опалення, а, можливо, навіть вбудований в підлогу. До речі, підлогові конвектори опалення, вбудовані в підлогу, взагалі майже непомітні в інтер'єрі, що дозволяє підібрати їх до будь-якого дизайнерського рішення. Також порадимо подивитися настінні радіатори за найкращими цінами в Києві. Якщо у Вас виникнуть якісь питання, звертайтеся, ми із задоволенням Вас проконсультуємо і допоможемо вибрати те, що потрібно саме Вам.

Купити не дорого підлоговий конвектор Carrera або Polvax Ви можете в Києві, Одессі, Харькові, Львові та Дніпропетровску

Фільтр товарів (49 товари)

Висота

Підключення

Потужність

450 - 3825

Ціна

8310₴ - 35595₴
Акції та знижки

Підлогові конвектори

Рейтинг:
5
Оценок:
2235
Цены: українська гривня от 8 330,85 ₴ до 35 550,90 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 8598.15
Carrera от 8330.85
Підлогові конвекторні обігрівачі – інтернет-магазин fancoil.in.ua
Показати 1-24 з 49 товарів
Товар додано до порівняння