Підлоговий конвектор природної конвекції Polvax N.KEM.180.2500.245
Код товара: 10365
Купити в один клік
Стандартна довжина - 2500 (за бажанням або необхідністю, під замовлення є можливість виготовити конвектор з нестандартною довжиною, з кроком 50 мм). Висота приладу 245 мм, ширина 180 мм. Вертикальне розташування двох теплообмінників одного над іншим, підключення 3|/4 дюйма, вихідна потужність приладів 2063 Вт.
Комплектація конвектора:
- Мідно-алюмінієвий теплообмінник з вбудованим пристроєм для видалення повітря - 1-4 шт.
- Короб підлоговий сталевий пофарбований у білий колір - 1 шт.
- Ніжки - 2-4 шт.
- Підстава (поставляється в зборі з ніжками) - 1-2 шт.
- Гарантія (всередині інструкції).
Довжина
Ширина
180
Підключення
3/4
Потужність
Глибина
245
Защита от перегрева
Нет
Тип управления
Механическое
Настенный монтаж
Нет
Возможность использовать в ванных комнатах
Есть
Защита от замерзания
Страна производитель
Украина
Страна регистрации бренда
Польша
Оплата в кредит
Да
Способы установки
Напольный
Материал теплообменника
Медь-Алюминий
Тип конвекции
Естественная (без вентилятора)
Способ подключения
Боковое
Регулирование мощности
Ступенчатое
Оплата картой
Да
Предоплата
30%
Срок доставки
Доставка/Оплата
Предоплата 30%. Срок доставки 14-21 дней