Зручна і своєчасна доставка придбаної техніки - ключовий аспект роботи інтернет-магазину конвекторів для опалення будинку Fancoil.in.ua. Ми пропонуємо скористатися різними варіантами доставки придбаних товарів по Києву та містам України:

  • адресна кур'єрська доставка по Києву,
  • пересилання в будь-який регіон транспортно-логістичними компаніями,
  • самовивіз з нашого магазину.
Нижче опишемо докладніше кожен з перерахованих способів отримання, обраного Вами кліматичного обладнання.

Адресна кур'єрська доставка товара по Києву

Если Вы приобретаете оборудование в Киеве/области, мы предлагаем на выбор два варианта его получения по указанному Вами адресу. Первый – нашей курьерской службой техника будет доставлена по адресу Вашего офиса или к подъезду дома. Второй – мы отправляем конвекторный обогреватель или дополнительную комплектацию на ближайшее к Вам отделение компании «Новая Почта», где Вы самостоятельно заберете посылку в удобные для Вас время. Во втором случае Вам нужно будет проверить целостность техники и комплект поставки в месте получения.

Важливо! Якщо сума Вашого замовлення складає більше 2500 гривень, ми здійснюємо кур'єрську доставку по Києву безкоштовно! При замовленні не суму менше 2500 гривень, вартість наших послуг з доставки складе 200 гривень. Поточні заявки ми обробляємо в робочі дні з 9.00 до 18.00.

 

Пересилання в будь-який регіон транспортно-логістичними компаніями

Регіональна доставка водяних конвекторів опалення здійснюється нами за допомогою компаній з вантажоперевезення. У більшості випадків ми співпрацюємо з транспортною компанією «Нова Пошта». Адреси їх відділень можна подивитися при замовленні товару в нашому кошику, або на сайті Нової пошти.

За домовленістю з Вами, ми можемо відправити посилку іншим вантажоперевізником, які працюють у Вашому населеному пункті або узгодити інший вид доставки.

Важливо! Витрати за пересилання відправлення здійснює одержувач вантажу. Тарифи на перевезення встановлює транспортна компанія.

Після отримання посилки безпосередньо в представництві вантажоперевізника у Вашому населеному пункті, Вам слід перевірити цілісність і комплектність техніки. Упевнившись в тому, що товар повністю відповідає, зробленої Вами заявці, Ви оплачуєте його доставку.

Якщо під час огляду Ви відзначите будь-які дефекти радіатора, додаткових аксесуарів або неповну комплектацію, слід на місці скласти Акт повернення, де Ви письмово заявите перевізнику обґрунтовані причини відмови в отриманні посилки. В такому випадку товар повертається до нас на обмін без найменших витрат з Вашого боку.

     

Самовивіз з нашого магазину

Ви можете забрати куплений конвектор водяний в офісі нашого онлайн-магазина за адресою - Київ, вул. Сирецька 35, бізнес-центр Сирецький Гай. Офіс-менеджери готові Вас зустріти в робочі дні з 9.00 до 18.00.

Важливо! У зв'язку з великою номенклатурою кліматичної техніки, представленої на нашому онлайн-майданчику Fancoil.in.ua, в вітринах офісу ми розміщуємо тільки виставкові зразки. Тому просимо Вас заздалегідь зв'язатися з фахівцями магазину для уточнення деталей Вашої заявки, а також зручного часу візиту. У розділі "контакти" вказані наші телефони та електронна пошта для зворотного зв'язку.

Переваги отримання конвекторів в нашому магазині:

  • Ви можете забрати свою покупку в обумовлений час.
  • У Вашій присутності конвектор для обігріву буде розпакований, перевірений на цілісність і наявність комплектуючих.
  • На місці можна відразу до замовити додаткові аксесуари.

Бажаємо Вам приємних покупок в онлайн-магазині водяних конвекторів Fancoil.in.ua!

Товар додано до порівняння