Внутрішньопідлогові конвектори примусової конвекції для вологих приміщень

Foto vnutripolnyj konvektor v vannoj.jpeПравильна циркуляція теплого повітря у вологих приміщеннях нормалізує мікроклімат, виводить конденсат який накопичився назовні, перешкоджає утворенню цвілі і грибка. Для ефективного відводу повітряних мас з великих приміщень, насичених вологою, рекомендується встановлювати конвектори внутрішньопідлогові з природною конвекцією, оснащені дренажною системою.

Завдання водяного конвектора цього типу - перешкоджання накопиченню конденсату на дверних полотнах, стінах, вікнах і стелях, і швидке відведення вологого повітря у вентиляційну систему. Результатом його роботи є рівномірний розподіл всередині приміщення теплого повітря з природною вологістю, і відсутність протягів. Ще один плюс радіатора примусової конвекції з вентилятором для вологих приміщень - економія корисного простору за рахунок установки кліматичного приладу всередину підлоги. На підлогове покриття така установка негативно не впливає, не призводить до деформацій, псування та ін. Дія вбудованого в підлогу фанкойла направлена виключно на нагрів і конвекцію повітряних мас, що проходять через нього.

Особливості конструкції радіаторів внутрішньопідлогових для вологих приміщеньFoto vnutripolnyj konvektor dlja vlazhny

На відміну від моделей, розрахованих на експлуатацію в середовищі з сухим повітрям, конвектори примусової конвекції для приміщень з підвищеною вологістю (ванних кімнат, передбанників, басейнів, вхідних груп) мають іншу конструкцію короба.

Корпус такого радіатора робиться з пофарбованої сталі, стійкої до будь-якого корозійного середовища. У конструкції обов'язково передбачається дренажний отвір або патрубок, який приєднується шлангом до відвідного каналу. Геометрична форма корпусу виконана так, щоб конденсат збирався в місці дренажного отвору/патрубка і далі швидко виводився з короба конвектора назовні. Відповідно, в процесі експлуатації, волога не накопичується всередині робочого простору обігрівача, і не впливає на роботу вузлів, в т. ч. вбудований електровентилятор.

Нюанси монтажу та догляду за конвектором з вентилятором для вологих приміщень

Батареї внутрішньопідлогові з вентилятором мають високі показники потужності. Тому їх ефективно встановлювати у вологих приміщеннях великої площі. Сюди можна віднести лазневі комплекси, габаритні ванні кімнати з саунами або джакузі, приміщення з басейнами і т.д. Конвектори з примусовою конвекцією можуть виступати самостійними джерелами обігріву й осушення приміщень з високою вологістю, а можуть доповнювати систему центрального опалення.  

Установка конвектора з вентилятором в приміщеннях з високою вологістю вимагає грамотної ізоляції вбудованих електричних вузлів і розеток електромережі. Незважаючи на мінімальні значення робочої напруги вентилятора (12 або 24 В), будь-який контакт з конденсатом є небажаним. Тому конструкція конвекторів примусової конвекції для вологих приміщень передбачає максимальний захист від вологи електровентилятор (и) і силовий блок.

Догляд за вбудовуваним в підлогу радіатором з нагнітачем повітря вимагає контролю за прохідністю дренажної системи. Регулярна перевірка і чистка (при необхідності) виключить засмічення дренажу і виникнення вогнищ цвілі або грибкових утворень.

Внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень на кращих умовах

Як правильно підібрати, купити і встановити конвектор з примусовою конвекцією, що вбудовується в підлогу, для приміщень з високою вологістю? Спиратися лише на фактор низької ціни тут недостатньо.

Онлайн-магазин конвекторів водяного опалення Fancoil.in.ua комплексно підходить до питань оснащення вологих приміщень вбудовуваними радіаторами. Ми є офіційними представниками компаній Carrera і Polvax. Кожне замовлення супроводжують кваліфіковані фахівці з глибокими знаннями в області кліматичного обладнання.

Відвідувачам нашого магазину Fancoil.in.ua в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську ми готові запропонувати:

  1. Розширену номенклатуру внутріпольних конвекторів для вологих приміщень,
  2. Оптимальні рішення з придбання приладів клімат-контролю, виходячи із заявленого бюджету,
  3. Грамотний технічний супровід - ми не продаємо конвектори тільки, щоб їх продати, а пропонуємо найкраще інженерне рішення для конкретних умов експлуатації,
  4. Офіційну гарантію від виробників,
  5. Доставку придбаних внутрішньопідлогових радіаторів примусової конвекції в будь-яку точку України.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ – І ВАША СИСТЕМА ВБУДОВАНОГО ОБІГРІВУ БУДЕ БЕЗДОГАННОЮ!

Фільтр товарів (72 товари)

Підключення

Потужність

405 - 6060

Ціна

13605₴ - 57825₴
Акції та знижки

Конвектори примусової конвекції для вологих приміщень

Рейтинг:
4
Оценок:
2109
Цены: українська гривня от 13 632,30 ₴ до 57 781,35 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 13632.3
Carrera от 14211.45
Показати 1-24 з 72 товарів
Товар додано до порівняння