Що потрібно знати про цокольні і підвіконні конвектори?Foto cokolnyj konvektor.jpg

Цокольні і підвіконні конвектори - це найбільш зручне технічне рішення для обігріву приміщень, де вбудовування кліматичної техніки вимагає нестандартного підходу. Вбудовувані в підвіконня радіатори призначені для опалення приміщень зі звичайною вологістю повітря. Їх можна ефективно використовувати в якості автономних обігрівачів приміщень з невисокими вимогами до обігріву, і в комбінації з іншим опалювальним устаткуванням.

Устаткування характеризується високими показниками тепловіддачі, що забезпечується роботою тангенціальних вентиляторів двох типів - Стандарт або Преміум. У цих модифікаціях водяних конвекторів передбачений режим природної конвекції повітряних мас, тобто з відключеним нагнітачем теплого повітря.

З точки зору дизайну і реалізації інтер'єрних рішень - цокольні і підвіконні водяні радіатори вигідно відрізняються від інших видів опалювального обладнання. Дана кліматична техніка випускається в різних кольорах з декоративними решітками оригінальної форми. Зовнішня естетика приладів відмінно гармонує зі стильними інтер'єрними елементами і меблями.

DV-80.jpgЦокольні водяні конвектори        

Конструкція таких моделей радіаторів забезпечує установку і монтаж в цокольних поверхнях - у сходових ступенях або на стінах у вертикальному положенні. В обох випадках вдається ефективно обігрівати великі площі приміщень з високою циркуляцією холодного повітря (центральних сходових прольотів, холів і т.д.).

Розташована всередині вбудованого радіатора, розподільна пластина ділить і перенаправляє потоки вхідних холодних і вихідних теплих мас через декоративну решітку. Цокольний конвектор оснащується потужними електричними вентиляторами енергозберігаючого класу. За рахунок їх роботи розподіл нагрітого повітря в приміщенні відбувається рівномірно по всьому простору. Вентилятори надають прискорення повітряним потокам, що проходить через теплообмінник, що збільшує коефіцієнт тепловіддачі кліматичного обладнання в кілька разів.

Установка цієї кліматичної техніки передбачає дотримання наступної технічного умови: монтажна глибина повинна відповідати габаритним розмірам водяного конвектора.

Підвіконні радіатори водяного опалення

Конвектори в підвіконня призначені для монтажу в віконних отворах. Вони найбільш ефективні для приміщень з широкоформатними панорамними вікнами. В цьому випадку водяні конвектори з примусовою конвекцією одночасно виконують кілька функцій:

  1. Швидко прогрівають простір біля вікон.
  2. Створюють повітряний заслін (блокувальник) від холоду, що надходить ззовні через панорамні віконні прорізи.
  3. Запобігають утворенню конденсату і льоду на вікнах.
  4. Економлять вільний простір в приміщенні.

Конструктивно підвіконні теплові конвектори являють собою радіаторну батарею, забезпечену мідно-алюмінієвими теплообмінниками. Устаткування включається в централізовану опалювальну систему.

Такі модифікації, як і цокольні аналоги, включають енергозберігаючі вентилятори для примусового нагнітання нагрітого повітря. У ряді моделей є режим природної вентиляції, при якій теплі маси природним чином надходять в приміщення через декоративну решітку. Прилади оснащуються теплоізоляцією, що виключає отримання опіків від зіткнення з гарячими елементами конвектора. Радіатори цього типу економічні (моделі оснащуються регулюванням тепловіддачі) і малошумні. Як правило, вони не виступають в якості самостійних опалювальних приладів, а поєднуються з більш потужною кліматичної технікою. Винятком можуть бути технічні і габаритні приміщення, у яких потреба в прогріванні невисока.

Як вибрати підвіконні і цокольні водяні радіатори

Правильний підбір водяного конвектора опалення для цоколів або підвіконь забезпечить ідеальні кліматичні умови в кімнаті, холі, офісному приміщенні, на сходовому майданчику і ін.

На що слід звертати увагу? Перед тим, як купити конвектор цього типу, рекомендується повідомити продавцю-консультанту або менеджеру характеристики приміщення, де передбачається встановити радіатор. Виходячи з призначення приміщення, що обігрівається і необхідної функціональності, фахівець підбере конвектор, ціна і технічні параметри якого оптимально підійдуть для якісного обігріву.

Пропозиції від онлайн-магазину Fancoil.in.ua

Інтернет магазин кліматичної техніки Fancoil.in.ua представляє в спеціалізованих каталогах широку лінійку підвіконних і цокольних водяних радіаторів примусової конвекції. На пропоновані нами конвектори з вентилятором, ціна одна з найбільш конкурентних в Україні.

Замовити і купити конвектор водяного опалення можна безпосередньо в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові зі сторінки з обраним товаром в онлайн режимі, без персонального відвідування магазину. Якщо покупка здійснюється не в Києві, а з регіонів, замовлена кліматична техніка відправляється транспортною компанією (Нова пошта) або іншим зручним способом, обмовляється індивідуально. При цьому оплату можна провести, як банківським переказом або карткою, так і післяплатою при отриманні товару в своєму населеному пункті.

Фільтр товарів (60 товари)

Підключення

Потужність

300 - 2220

Ціна

11730₴ - 43665₴
Акції та знижки

Цокольні і підвіконні конвектори

Рейтинг:
5
Оценок:
2241
Цены: українська гривня от 11 761,20 ₴ до 43 614,45 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 11761.2
Carrera от 12429.45
Показати 1-24 з 60 товарів
Товар додано до порівняння