Настінні конвектори опалення

Настінний конвектор - це найбільш поширений вид конвекторів серед опалювального обладнання конвекторного типу.

Це хороша альтернатива радіаторам і батареям. Конвектори водяні настінні адаптивні і ергономічні. Часто їх вибирають ті господарі, які зважилися повністю переглянути систему опалення в своєму будинку.

Цей вид конвекторів, особливо актуальний для приміщень з великими панорамними вікнами. Вони монтуються поблизу вікон для створення вертикального потоку повітря. Це дозволяє підтримувати оптимальну температуру простору навіть при сильному морозі.

Настінні водяні конвектори - переваги

  1. При зниженні температури прилад вмикається, а при підвищенні - остигає. Це дуже зручна функція, яка сприяє ергономічній роботі системи.
  2. Матеріал, з якого виготовляють конвектор не піддається корозії, тому його можна монтувати в кімнаті з високим ступенем вологості.
  3. Настінні конвектори з вентилятором дозволяють прогрівати приміщення максимально швидко, способом примусової конвекції.
  4. Можливість ефективно заощаджувати електроенергію. Конвектор вже дуже добре обігріває при температурі води 60 градусів.
  5. Встановивши регулятори, можна без проблем регулювати температуру. Наприклад, коли Ви встановите певний температурний мінімум, температура в приміщенні не опуститься нижче цього показника.Foto princip raboty nastennogo konvektor
  6. Конвектор настінний для опалення - це безпечно. Ви не ризикуєте обпалити руку об гарячий метал. Тому, такий вид опалення, особливо актуальний для дитячої кімнати. Не дивлячись на те, що конвектори мають хорошу тепловіддачу, сам корпус нагрівається слабо, тому ви можете спокійно встановлювати меблі або вішати штори поблизу приладу.
  7. Крім ергономічності настінний конвектор водяний добре виконає декоративну функцію. Компактна система опалення подарує новий вид вашому приміщенню, економію - гаманцю і тепло - тілу.

Як вибрати настінний конвектор?

Водяні конвектори опалення мають деякі критерії вибору, серед яких: габарити, тип конвекції, діапазон тепловіддачі. Звичайно, самому важко зробити правильний вибір, тому наш інтернет магазин надає консультацію фахівця, який буде супроводжувати вашу покупку від ідеї до реалізації.

Перед кожним покупцем завжди виникає ряд питань з приводу вибору конвектора: «Який прилад вибрати?», «З вентилятором або без?», «Які розміри потрібні для мого приміщення?» І так далі. Не варто витрачати час на вивчення інформації з інтернету, задавайте свої питання нашим фахівцям!

Конвектори опалення настінні– ціна в Києві, Львові, Дніпропетровску, Харькові

Foto%20nastennyj%20konvektor.jpg

Розрахунок ціни відбувається за підсумком формування замовлення. Основні ціни на всі моделі настінних конвекторів вказані на сайті. Ціна додаткових комплектуючих обмовляється при замовленні. Настінні конвектори опалення можна купити вже зараз, залишивши заявку на сайті Fancoil.in.ua.

Настінні конвектори Polvax и Carerra – вищий ступінь безпеки

Ринок систем опалення досить широкий, але дуже важливо не помилитися з виробником. Від якості складання залежить ефективність роботи системи. Інтернет магазин Fancoil.in.ua рекомендує настінні конвектори Carerra і Polvax - це прогресивне рішення опалення в будь-якому приміщенні, незалежно від квадратури, до того ж вони ще й легкі, і компактні, прості в монтажі, а їх невелика вага передбачає установку навіть на стіни з гіпсокартону.

Відповідний настінний конвектор ви зможете купити в нашому інтернет магазині Fancoil.in.ua за комфортною, демократичною ціною. Ми є офіційним реалізатором сучасних конвекторів Carerra і Polvax.

НЕХАЙ В ВАШОМУ БУДИНКУ ЗАВЖДИ БУДЕ ТЕПЛО И ЗАТИШНО!!!

Фільтр товарів (70 товари)

Підключення

Потужність

405 - 3570

Ціна

8805₴ - 42435₴
Акції та знижки

Настінні конвектори

Рейтинг:
4
Оценок:
2069
Цены: українська гривня от 8 820,90 ₴ до 42 411,60 ₴
Вид конвектора Цена
Polvax от 8820.9
Carrera от 9890.1
Показати 1-24 з 70 товарів
Товар додано до порівняння