Внутрішньопідлоговий конвектор природної конвекції Polvax KE.230.1750.78
1 Відгуки
Код товара: 10258
Купити в один клік
Типові параметри:
- Довжина: 1750 мм (є можливість зробити на замовлення конвектор з нестандартною довжиною і кроком).
- Ширина: 230 мм.
- Глибина: 78 мм.
- Потужність: 344 Вт.
Комплектація конвектора:
- Мідно-алюмінієвий теплообмінник з вбудованим пристроєм для видалення повітря - 1-2 шт.
- Короб (SILVER, BLACK) - 1 шт.
- Опори регулювальні - 4шт.
- Кронштейни під теплообмінник - 2-4 шт.
- Стрічка шумопоглинаюча - 2 шт.
- Планка монтажна (в залежності від довжини приладу) - 1-3 шт.
- Захисні кришки - 2 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Гарантія (всередині інструкції).
Довжина
Ширина
230
Підключення
1/2
Потужність
344
Глибина
78
Защита от перегрева
Нет
Тип управления
Механическое
Настенный монтаж
Нет
Возможность использовать в ванных комнатах
Есть
Защита от замерзания
Страна производитель
Украина
Страна регистрации бренда
Польша
Оплата в кредит
Да
Способы установки
Внутрипольный
Материал теплообменника
Медь-Алюминий
Тип конвекции
Естественная (без вентилятора)
Способ подключения
Боковое
Регулирование мощности
Ступенчатое
Оплата картой
Да
Предоплата
30%
Срок доставки
Доставка/Оплата
Предоплата 30%. Срок доставки 14-21 дней
Гарантия
10 лет
KE.230.1750.78
1 Відгуки