Решітка алюмінієва для конвекторів Carrera М,C Inox/Black 65. 230.1250
Решітка алюмінієва для конвекторів Carrera М,C Inox/Black 65. 230.1250

Решітка алюмінієва для конвекторів Carrera М,C Inox/Black 65. 230.1250

1 Відгуки
4 158,00 ₴

Код товара: 132

Декоративні алюмінієві решітки - це вироби, які монтуються зверху внутрішньопідлогового конвектора, зроблені з урахуванням величезного навантаження. Захисні сітки в такій мірі надійні і міцні, що по ним дозволено не тільки ходити, а й їздити автомобілям. Всі матеріали, які застосовують у виробництві решіток є екологічно чистими і абсолютно безпечними для навколишнього середовища.

Купити в один клік

Решітка алюмінієва - монтується зверху внутрішньопідлогового конвектора, зроблені з урахуванням величезного навантаження. Захисні сітки в такій мірі надійні і міцні, що по ним дозволено не тільки ходити, а й їздити автомобілям. Всі матеріали, які застосовують у виробництві решіток є екологічно чистими і абсолютно безпечними для навколишнього середовища.

Конструкції виготовляються різних розмірів і зазорів. Завдяки такій різноманітності можна знайти підходящий вам варіант, який буде відмінно вписуватися в загальний вигляд. Різноманітна палітра відтінків, забезпечує гармонійне розташування конвектора в інтер'єрі кімнати в будь-якому стилі. Пропонується два типи: дюралюмінієві і дерев'яні.

Довжина
1250
Ширина
230
Матеріал
алюміній

RAL-table.JPG

1 Відгуки

Отличный товар!
Мне все подходит! Отличный товар! Отличная цена! Отлично выполняет свою функцию! Так держать!

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до порівняння