Термоелектричний привід Danfoss TWA-A NC230B 088h3112
Термоелектричний привід Danfoss TWA-A NC230B 088h3112

Термоелектричний привід Danfoss TWA-A NC230B 088h3112

2 Відгуки
1 010,70 ₴

Код товара: 14

Термоелектричні міні-приводи серії TWA призначені для двопозиційного управління різними регулюючими клапанами в системах опалення та теплохолодопостачання місцевих вентиляційних установок. Привід оснащений візуальним індикатором ходу, який показує, знаходиться клапан у закритому або відкритому положенні.

Купити в один клік

Термоелектричні міні-приводи серії TWA призначені для двопозиційного управління різними регулюючими клапанами в системах опалення та теплохолодопостачання місцевих вентиляційних установок. Привід оснащений візуальним індикатором ходу, який показує, знаходиться клапан у закритому або відкритому положенні. У разі застосування приводу з іншими типами клапанів - клапан повинен бути індивідуально перевірений на сумісність геометрії та забезпечення його закриття. Клапани можуть бути нормально закритими при відсутності напруги (NC), і нормально відкритими (NO). Крім того, нормально закритий привід з напругою 24 В поставляється з кінцевим вимикачем (NC/S).

Країна виробник

Данія

Напруга живлення

220/230 В

088h3112
2 Відгуки

Очень понравилось
Отличный ассортимент, бистрая доставка, приятние консультанты... Это три причины почему я РЕКОМЕНДУЮ вам покупать именно здесь!)

5 звезд магазину!
Все пришло в сроки, спасибо за помощь с выбором!

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до порівняння