Цокольний, підвіконний конвектор примусової конвекції Polvax KV.W.PREMIUM.245.750.130
Код товара: 10229
Купити в один клік
Заводські розміри:
- Довжина: 750 мм (є можливість зробити на замовлення конвектор з нестандартною довжиною і кроком).
- Ширина: 245 мм.
- Глибина: 130 мм.
- Потужність: 454 Вт.
В комплект входить:
- Мідно-алюмінієвий теплообмінник з вбудованим пристроєм для видалення повітря - 1-2 шт.
- Короб (SILVER, BLACK) - 1 шт.
- Опори регулювальні - 4шт.
- Кронштейни під теплообмінник - 2-4 шт.
- Стрічка шумопоглинаюча - 2 шт.
- Планка монтажна (в залежності від довжини приладу) - 1-3 шт.
- Захисні кришки - 2 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Гарантія (всередині інструкції).
Довжина
750
Ширина
245
Підключення
3/4
Потужність
454
Глибина
130
Защита от перегрева
Есть
Тип управления
Электронное
Настенный монтаж
Нет
Возможность использовать в ванных комнатах
Нет
Защита от замерзания
Страна производитель
Украина
Страна регистрации бренда
Польша
Оплата в кредит
Да
Способы установки
Цокольный
Материал теплообменника
Медь-Алюминий
Тип конвекции
Принудительная (с вентилятором)
Способ подключения
Боковое
Регулирование мощности
Ступенчатое
Оплата картой
Да
Предоплата
30%
Срок доставки
14-21 дней
Доставка/Оплата
Предоплата 30%. Срок доставки 14-21 дней